CORSAIR VENGEANCE RGB White DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz C40 CMH32GX5M2B5600C40W
32 GB (2×16 GB) CORSAIR VENGEANCE RGB White DDR5 atminties komplektas – 5600 MHz greitis, CL40, valdomas RGB apšvietimas ir baltas aušinimo korpusas. Skirtas aukštos spartos žaidimų ir darbinių sistemų konfigūracijoms.
Neturime
Aprašymas
Aprašymas
Savybės
  • Kiekis: 32 GB (2 x 16 GB)
  • Tipas: DDR5 UDIMM
  • Dažnis: 5600 MHz
  • CAS Latency: CL40
  • RGB: Valdomas CORSAIR iCUE programine įranga
  • Aušinimas: baltas aliuminio aušinimo korpusas
  • XMP: palaiko XMP profilius optimaliam spartinimui
  • Garantija: ribota CORSAIR garantija (žr. gamintojo sąlygas)
Specifikacijos
  • Modelis: CMH32GX5M2B5600C40W
  • Modulių skaičius: 2
  • Modulio talpa: 16 GB kiekvienas
  • Darbinis dažnis: 5600 MHz
  • CAS Latency: 40
  • Tipinė XMP įtampa: iki ~1.25 V (priklauso nuo profilio)
  • Forma: Unbuffered DIMM
Matmenys (apytiksliai)
  • Modulio aukštis: apie 45 mm
  • Modulio ilgis: apie 133 mm
  • Modulio storis: apie 7–9 mm